Warsztaty dietetyczne

Słońce zachodzi coraz szybciej, poranki są już zimne i lada moment wyciągniemy z otchłani szafy ciepłe kurtki, czapki oraz szaliki. Ale czy jesteśmy na pewno gotowi na jesień i zimę? Czy wiemy jak odżywiać się tak, aby dodawać sobie energii, dbać o odporność i zdrowie, nie przeciążać organizmu oraz komponować sobie posiłki odpowiednie dla osób po leczeniu onkologicznym?

Porozmawiajmy o jedzeniu – zapraszamy na warsztaty z dietetyczką, panią Joanną Komorowską, która już nie raz gościła w naszym Stowarzyszeniu ze swoimi pysznościami. Jest specjalistką od polskich superfoods, czyli kiszonek, które wspaniale działają na nasz organizm. Warsztaty odbędą się 16 września 2022 w naszym lokalu przy ul. Paulińskiej 4 w godzinach od 16.00 do 19.00.

Spotkanie będzie miało charakter wykładu połączonego z konsultacjami, podczas których wraz z Panią Joanną będziemy wspólnie przygotowywać dietetyczne posiłki, omawiać ich skład i dobroczynne działanie. Nastawcie się więc na sporą dawkę wiedzy teoretycznej, ale również praktykę i degustację!

Na warsztaty obowiązują zapisy – zapraszamy do kontaktu pod numer tel. 505-031-043.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Razem pokonamy raka, który jest dofinansowany ze środków PFRON, będących w dyspozycji MOPS.

Loga PFRON i MOPS we Wrocławiu