Wieczór wróżb andrzejkowych
Podczas naszego spotkania andrzejkowego było oczywiście lanie wosku i wiele innych wróżb i zabaw oraz wspólne śpiewanie z karaoke. Było przy tym wiele zabawy, a najwięcej radości przyniosła interpretacja woskowych odlewów. Właściciel odlewu, z którego można było odczytać worek z pieniędzmi, był najbardziej zadowolony ze swojej wróżby.


 

Jesienne warsztaty rękodzieła

Na naszych warsztatach z rękodzieła uczymy się ciągle nowych rzeczy i powstają wspaniałe, unikatowe prace. Mamy się czym pochwalić. Do coraz to nowych odkryć inspiruje nas Katarzyna Kwiecień-Iwańska.

Niektóre z tych prac można wylicytować na naszych aukcjach charytatywnych Allegro.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszego rękodzieła:


 

Pokaz mody

W sobotę 17 października w DH Renoma odbył się pokaz mody z udziałem pacjentek onkologicznych, który zorganizowaliśmy w ramach projektu Razem pokonamy raka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby ten pokaz był wspaniałym przeżyciem dla naszych uczestniczek.

Dziękujemy wszystkim pacjentkom, które odważyły się i pokazały, że mimo choroby można żyć normalnie. Dziękujemy wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy pomagali i wspierali nasze działania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu:


 

Mimo choroby żyj normalnie – Zadbaj o siebie w RENOMIE

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia w DH Renoma:


 

Warsztaty rękodzieła

A u nas rozpoczął się nowy cykl warsztatów z rękodzieła. Przyszedł czas na zapoznanie się z łączeniem różnych technik, w celu tworzenia niepowtarzalnych obrazów. Sami zobaczcie, jakie wyjątkowe dzieła powstały już za pierwszym razem. Zobaczymy co nam wyjdzie w następny poniedziałek. Nasze warsztaty odbywają się pod okiem i z pomocą naszej trenerki Katarzyny Iwańskiej.


 

Warsztat wielkanocnego rękodzieła

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.