primumnoscere_logo

PRACOWNIA PSYCHOONKOLOGII PRIMUM NOSCERE
Pracownia Psychoonkologii Primum Noscere powstała z myślą o osobach chorujących nowotworowo. Stworzyliśmy miejsce, gdzie Pacjent i jego bliscy są objęci holistyczną opieką. W Pracowni można uzyskać pomoc psychologa, onkologa, seksuologa, fizjoterapeuty i dietetyka, jak również uczestniczyć w sesjach wizualizacji i relaksacji, terapii tańcem i ruchem oraz skorzystać z szerokiej oferty warsztatów psychoedukacyjnych.

 


 

fabrykakobiecosci_logoFABRYKA KOBIECOŚCI
Fabryka Kobiecości to stowarzyszenie stworzone przez szczęśliwe, młode kobiety o zupełnie różnych charakterach, które połączyła przyjaźń i fascynacja kobiecością we wszystkich jej aspektach. Zajmujemy się wszystkim co dla kobiet najważniejsze – małżeństwem i związkami, dziećmi, znaczeniem kobiet w świecie, modą i urodą, zdrowym żywieniem, działalnością zawodową kobiet a nawet działalnością artystyczną, rękodziełem i kulinariami.
Pomagamy kobietom, które pragną się zmieniać, które gdzieś w gąszczu codzienności i monotonii zagubiły swoją kobiecość, subtelność a nawet wrażliwość. Pomagamy kobietom, które chcą odkryć siebie na nowo, przejść wewnętrzną przemianę, odkryć nowe pasje, wyjść do ludzi. Pomagamy kobietom, które chcą się dalej rozwijać, kształtować – zdobywać nową wiedzę a nawet się nią dzielić.
Jednym z narzędzi jakim się posługujemy są metamorfozy stylu, podczas których poprzez makijaż, stylizację i zmianę uczesania, zabawę modą oraz sesją fotograficzną pomagamy kobietom odzyskać wiarę we własną atrakcyjność, wyeksponować swoje zewnętrzne fizyczne piękno, które oprócz najważniejszego piękna – piękna kobiecego serca, ducha, umysłu, jest również ważne. Ufamy, że poprzez naszą inicjatywę, która poparta jest szczerą troską, niezłomnością i miłością do kobiecości jako wartości, pomożemy odzyskać blask polskim kobietom.


 

zwrotnikraka_logoPortal Onkologiczny zwrotnikRAKA.pl
Portal onkologiczny zwrotnikRAKA.pl powstał w 2012 roku. Nasze zainteresowania, zdobyte wykształcenie oraz osobiste doświadczenia wpłynęły na to, że postanowiliśmy stworzyć przyjazny, profesjonalny i merytoryczny serwis, za pośrednictwem którego użytkownicy znajdą praktyczne informacje i najświeższe doniesienia z zakresu leczenia onkologicznego, profilaktyki antynowotworowej oraz psychoonkologii.
Celem i filozofią naszej działalności jest promowanie antyrakowego stylu życia, wspieranie pacjentów chorych onkologicznie oraz współpraca ze wszystkimi organizacjami i podmiotami, które podejmują działania w zakresie walki z nowotworami.
Ekspedycja na życiowy Zwrotnik Raka może przydarzyć się każdemu z nas! Warto wyruszać przygotowanym!


 

ROKOKO HAIR COMPANY – właściciel sieci sklepów BEAUTE DE FEMME
Firma Rokoko logo_beauteHair Company –logo_rokoko właściciel sieci sklepów Beaute de Femme działa na rynku polskim od 1999 roku i specjalizuje się w walce z problemami związanymi z utratą włosów oraz asortymentem z tym związanym. Podchodząc indywidualnie do każdego Klienta i traktując problemy jako wyzwania, proponujemy najwyższej klasy metody i produkty przeciwdziałające wypadaniu włosów. Połączenie wieloletniego doświadczenia i realizowanie najnowszych odkryć w naszej dziedzinie, daje możliwość wielu osobom powrotu do normalnego życia, do czucia się komfortowo i pewnie.
Jesteśmy największą hurtownią peruk medycznych na terenie Polski, a także Wyłącznym Dystrybutorem marek : Ellen Wille ,Raquel Welch, NJ Creation Paris oraz wielu innych firm perukarskich. Jesteśmy producentem kolekcji peruk Beaute de Femme oraz Hair Secret, w których można znaleźć peruki wykonane z najnowszych materiałów przy użyciu najnowocześniejszych technik.

Dysponujemy perukami z włosa syntetycznego i naturalnego. Staramy się mieć w ofercie zarówno modele zgodne z najnowszymi trendami jak i klasyczne fryzury. Stawiamy na jakość i prostotę w pielęgnacji. Podsumowując, posiadamy w swojej ofercie: peruki, tupety, tresy, dopinki, uzupełnienia systemowe SecondHair Systems.
Jesteśmy również dystrybutorem preparatów zagęszczających włosy, maskujących, pogrubiających, zatrzymujących procesy wypadania włosa i pobudzających jego wzrost takich firm jak : Toppik, SpeLa, Couvre, Fullmore , Megathik, Surethik, Toppek i Fatener. Jako alternatywę dla peruk stworzyliśmy również własną kolekcję turbanów, chust, czapek, które cieszą się wielką sympatią Klientów.


amoena_logoAMOENA POLSKA
Nazwa Amoena wywodzi się z łaciny i oznacza wdzięk, powab, czar i urok. Kierując się treściami zawartymi w nazwie, Amoena chce sprawiać, aby kobiety po operacji piersi właśnie tak się czuły. Chce przywracać kobietom wygląd, poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie z okresu przed operacją.
Zespół Amoena z olbrzymim zaangażowaniem realizuje te wysokie wymagania. Niewielkie zespoły ludzi pracują nad tym, aby aktualne potrzeby kobiet przełożyć na konkretne produkty i wypróbować je w praktyce. Naszym najważniejszym zadaniem jest poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań, aby życie kobiet po operacji piersi było łatwiejsze.
Dzięki bliskiej i stałej współpracy wszystkich działów, wspomagających wyspecjalizowane i wykwalifikowane przedstawicielki, nasze Klientki są otoczone wysokiej klasy opieką. Przedstawicielki Amoena mają wieloletnie doświadczenie, co pozwala im na rozpoznanie potrzeb kobiet po mastektomii i doradzenie najlepszego rozwiązania. Są one także wspierane przez grono doradców ze sklepów medycznych, tak aby każda potrzebująca pomocy kobieta została zaopatrzona zgodnie z jej osobistymi potrzebami.
Nasze wzajemne stosunki opierają się na szacunku i życzliwości. Wspólne zadania chcemy realizować w atmosferze współpracy i przyjaźni.


auraAURA Agencja Reklamowa
AURĘ połączyła wspólna praca młodych, pomysłowych, niezależnych i doświadczonych twórców.
Naszym celem jest projektowanie i kreowanie firmy oraz kompleksowa obsługa całości tego procesu.
Zakres naszych działań to całość zagadnień estetycznych, projektowych i wykonawczych związanych z wizerunkiem miejsca, otoczenia, wnętrza, produktu, oznaczeń, informacji, znaku towarowego, grafiki, prezentacji identyfikacji firm oraz instytucji.
Punktem wyjścia jest ZROZUMIENIE potrzeb klienta, specyfiki reprezentowanej branży i oczekiwań odbiorców.
Poprzez OKREŚLENIE odbiorców i ich preferencji, proponujemy strategie dotarcia i podstawowe założenia projektowe, a idea PROJEKTOWANIA oparta jest na poprzednich założeniach.


Portal Onkologiczny RAKPIERSI.PL

logo_rakpiersipl

 

 

 

 


 

logomainJanex MB
JANEX MB to firma rodzinna działająca od 1992 roku we Wrocławiu. Naszą specjalnością jest produkcja odzieży damskiej w szerokim asortymencie. Zatrudniamy doskonałych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Własna kolekcja oparta na krótkich seriach, modnych i niepowtarzalnych wzorach to gwarancja zadowolenia naszych Klientów.
Oferujemy szeroki wybór odzieży damskiej: suknie wizytowe, kostiumy, garsonki, spódnice, bluzki, gorsety, płaszcze i kurtki. Nasze wyroby cechuje najwyższa jakość, komfort noszenia, elegancja i naturalność. W produkcji wykorzystujemy tkaniny najwyższej jakości.

 


logoIndex

Zender
Podstawą działalności firmy ZENDER jest kompleksowa obsługa firm w zakresie produkcji odzieży służbowej dla pracowników lotnisk, banków, hoteli, restauracji, muzeum itd.
Przestrzeganie etykiety ubioru, kształtowanie służbowego wizerunku, zdolność do autoprezentacji, elegancja i subtelność – to podstawowe czynniki kształtujące opinię o firmie. Dlatego dzisiaj, w dobie ogromnej konkurencji, znaczące firmy chcą pokazać się z jak najlepszej strony, zamawiają uniformy dla pracowników w wyspecjalizowanych firmach, takich jak nasza.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Posiadamy własnych projektantów i konstruktorów, analizujemy oczekiwania naszych klientów uwzględniając ich potrzeby i jednocześnie najnowsze trendy w modzie. Wszystkie projekty wykonujemy z najlepszych tkanin: wełnianych, bawełnianych, mieszanek wełny, włókien syntetycznych i lycry. Bezpośrednia współpraca z producentami tkanin i galanterii pozwala na wyprodukowanie odpowiedniej tkaniny i dodatków (guziki, klamerki, apaszki, krawaty, paski) dla każdego klienta. Nasi partnerzy produkcyjni to firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży tekstylnej i galanteryjnej.

 


Anna Krasicka: Dance Academy

danceacademy_logo

 

 

 

 

 


Mam Haka Na Raka – VI LO w Gdyni
Grupa przyjaciół zaangażowanych w ogólnopolski projekt dla młodzieży „Mam Haka Na Raka”. Młodzi poruszają problematykę nowotworową, promują profilaktykę antyrakową, organizując wiele prezentacji, happeningów a także koncerty charytatywne.


 

lima_logoLIMA Make-Up Studio
Studio Make-Up LIMA, to pracownia fryzjersko – charakteryzatorska. W swojej ofercie posiada strzyżenie, koloryzację, diagnostykę włosa, analizę kolorystyczną. Makijaż codzienny i okolicznościowy, charakteryzacja dla potrzeb filmu TV i teatru. Gwarancja odrobiny luksusu w miłej atmosferze, przy dźwiękach relaksującej muzyki, w stylowym miejscu zaaranżowanym na garderobę teatralną.

 


 

milla_logoMilla
Milla to salon stworzony z myślą o kobietach. Wiemy, ile trudu zabiera dobranie właściwej bielizny oraz jak ważne dla naszego zdrowia, wyglądu, samopoczucia jest dopasowanie biustonosza. Służymy pomoc± w określeniu rozmiaru i dobraniu modelu.

 


 

Polska Koalicja Organizacji Pacjentów Onkologicznych

image description

 


ulga_baner

ulgawchemioterapii.pl
Nudności i wymioty związane z chemioterapią – tego boją się najbardziej pacjenci walczący z rakiem. Zdarza się, że dolegliwości nie mijają przez wiele dni, stając się prawdziwym utrapieniem. Dlatego tak ważna jest świadomość, jak zapobiegać tym objawom, jak przygotować się do chemioterapii, by stała się jak najmniej traumatycznym przeżyciem. Pomoc chorym w tej kwestii jest misją serwisu www.ulgawchemioterapii.pl, gdzie pacjenci i ich bliscy mogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące przygotowania się do chemioterapii.

 


 

akademia zdrowego zywieniaAKADEMIA ZDROWEGO ŻYWIENIA
Akademia Zdrowego Żywienia współpracuje z najlepszymi specjalistami. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego, to właśnie z nami osiągniesz 100% sukcesu! Zmień swój styl życia na zdrowszy – z naszą pomocą będzie łatwiej. Nauczymy Cię jak robić zakupy, gotować, komponować diety dla Ciebie i Twojej rodziny, zarazimy optymizmem i chęcią aktywnego trybu życia, w razie wątpliwości- silnie zmotywujemy.

 


 

logo_ptsPOLSKIE TOWARZYSTWO STOMATOLOGICZNE
PTS powstało w roku 1951 z inicjatywy Rady Naukowej przy Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej przejmując niektóre agendy Izby Lekarsko-Dentystycznej. Czasopisma PTS osiągnęły wysoki poziom naukowy czego wyrazem było wpisanie ich na listę krajowych i międzynarodowych indeksów medycznych. Rozwój stomatologii i postęp techniczny prezentowany jest rokrocznie na wielu targach stomatologicznych. Podczas targów odbywają się również Sesje i Konferencje Naukowe.
Ogromna ich większość organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne lub też posiada patronat naszego towarzystwa. Co 5 lat PTS jest organizatorem Kongresu Stomatologów Polskich. W ciągu prawie sześćdziesięcioletniej historii PTS zorganizowało XI Kongresów, około 350 zjazdów sekcji specjalistycznych i prawie 11 tysięcy zebrań naukowo – szkoleniowych w oddziałach.

 

DOLNOŚLĄSKA IZBA LEKARSKA – KOMISJA STOMATOLOGICZNA

logo_dil

 

 

 


onkorehabilitacja

Portal ONKOREHABILITACJA.PL
Ogólnopolski portal o rehabilitacji i fizjoterapii w onkologii. Dla pacjentów z rozpoznaną choroba nowotworową, dla ich bliskich i ich rodzin. Dla lekarzy, fizjoterapeutów i wszystkich zainteresowanych tą problematyką.
Tworząc Portal OnkoRehabilitacja zadbaliśmy o wysokiej klasy kadrę medyczną oraz postawiliśmy na Państwa komfort w czasie korzystania z naszych usług, a także na bezpieczeństwo wszelkich danych osobowych.
Swoje pytanie możesz wysłać do lekarza specjalisty rehabilitacji zajmującego się problematyką onkorehabilitacji, a na odpowiedĽ nie będziesz czekał dłużej niż 48 godzin.


onlyher

Onlyher.pl
Profesjonalny brafitting i szeroka oferta bielizny, również dla amazonek. Bo liczysz się tylko Ty – dla nas najważniejszy jest Twój komfort, zdrowie i Twoja kobiecość.
Odwiedź sklep internetowy lub zajrzyj do nas: ul. Jagiełły 3/8, Wrocław.

 


dorota_brzozowska

Teatr Doroty Brzozowskiej
„Dla dzieci trzeba grać jak dla dorosłych tylko lepiej”

 

 


Miejska Biblioteka Publiczna

logo_mbp

 

 

 


Organizer

organizer

 

 


Rak Jelita Polska

Rak Jelita Polska jest programem przygotowanym we współpracy z autorytetami w leczeniu raka jelita grubego, na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń. Program ma na celu podnoszenie świadomości społecznej i zrozumienie nowotworu, jakim jest rak jelita grubego, a także pokazanie znaczenia wczesnego wykrywania w skutecznym leczeniu. Świadomość stanowi podstawę wiedzy, postaw i zachowań, które mogą pomóc chronić ludzi przed tą zbyt powszechną chorobą.