Dzięki uprzejmości programu Pitax oraz Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych, w tym roku możesz skorzystać bezpłatnie z prostego programu do obliczeń podatkowych PIT i rozliczyć swój 1,5% razem z nami w łatwy i szybki sposób. Skorzystaj z przycisku poniżej, aby rozliczyć PIT online lub pobrać program i przekazać swój 1,5% podatku naszemu Stowarzyszeniu.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych – to także czas wyboru organizacji, której przekażecie swój 1,5% podatku. W tym roku można pomagać jeszcze lepiej, ponieważ zwiększył się procent przekazywanych środków dla Organizacji Pożytku Publicznego. Można również wybrać nasze Stowarzyszenie. Wszystkie fundusze uzyskane z 1,5% zostaną w pełni wykorzystane na:

  • warsztaty rozwojowe, terapeutyczne, psychologiczne i rehabilitacyjne dla pacjentów onkologicznych oraz osób niepełnosprawnych,
  • wspólne warsztaty wyjazdowe, których celem jest aktywność fizyczna, rozwój swoich umiejętności, wsparcie psychologiczne oraz integracja w grupie,
  • wydarzenia promocyjne i edukacyjne, przewidziane jako wsparcie pacjentów onkologicznych i osób niepełnosprawnych

…i wiele innych aktywności oraz wydarzeń, które mają jeden cel – pokazać osobom chorym onkologicznie i niepełnosprawnym, że mimo choroby można żyć normalnie.

Twój 1,5% podatku zmieniamy na 100% naszego działania. Ponieważ nie jesteśmy wielką organizacją, bez zbędnej administracji wszystko trafia bezpośrednio do osób, które korzystają z organizowanych przez nas zajęć i naszego wsparcia.

KRS 0000343577
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Onkologicznie Różowe Okulary

Dziękujemy!