Zbliża się czas rozliczeń podatkowych – to także czas wyboru organizacji, której przekażecie swój 1% podatku. Można również wybrać nasze Stowarzyszenie. Wszystkie fundusze uzyskane z 1% zostaną w pełni wykorzystane na:

  • warsztaty rozwojowe, terapeutyczne, psychologiczne i rehabilitacyjne,
  • wspólne wyjazdy, których celem jest aktywność fizyczna oraz integracja w grupie,
  • wydarzenia promocyjne i edukacyjne, przewidziane jako wsparcie pacjentów onkologicznych,

…i wiele innych aktywności oraz wydarzeń, które mają jeden cel – pokazać osobom chorym onkologicznie i niepełnosprawnym, że mimo choroby można żyć normalnie.

Twój 1% podatku zmieniamy na 100% naszego działania. Ponieważ nie jesteśmy wielką organizacją, bez zbędnej administracji wszystko trafia bezpośrednio do osób, które korzystają z organizowanych przez nas zajęć i naszego wsparcia.

KRS 0000343577
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Onkologicznie Różowe Okulary

Dziękujemy!