W 2018 roku Fundacja Różowe Okulary będzie kontynuować kampanię informacyjną na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji. W ramach prac powstanie kolejna, piąta już część przygód pary przyjaciół, Kajtka i Toni, które poznamy w książeczce pt. Talarki z bramborów.

Bajka będzie dystrybuowana w trakcie wydarzeń mających miejsce we Wrocławiu.


16 grudnia 2018 – DH Renoma

Jeśli nie uda Wam się bawić razem z nami w Mikołajki – zapraszamy do wspólnej zabawy i rozdawania książeczki Talarki z bramborów 16 grudnia 2018. Tym razem spotykamy się w Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu w godzinach od 14:00 do 18:00.
Oczywiście można będzie otrzymać nasze bajki o Kajtku i Toni, a także zrobić kolorowe zwierzątka z balonów, mieć fantazyjnie pomalowaną i uśmiechniętą buzię, a także razem z nami kolorować rysunki z książeczki!

Zobaczcie fotorelację z tego radosnego wydarzenia:

6 grudnia 2018 – Mikołajki w CH Marino

Powracamy z naszą piątą już bajeczką o przygodach przesympatycznych maluchów, Kajtka i Toni. Książeczkę Talarki z bramborów będzie można otrzymać w Mikołajki 6 grudnia w Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu! Od godziny 16 do 20 będziemy rozdawać bajki oraz wspólnie się bawić – nie zabraknie balonowych zwierzątek, malowania twarzy i wspólnego kolorowania! Do zobaczenia w najbliższy czwartek!

Zobaczcie naszą mikołajkową galerię zdjęć:

22-23 września 2018 – XII Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

W najbliższym czasie spotkamy się na organizowanych przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego XII Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia, które odbędą się 22 i 23 września (sobota/niedziela) w godzinach 12:00 – 17:00 na Wyspie Słodowej. Spotkacie tam również nas oraz najnowszą bajkę Talarki z bramborów, którą będzie można bezpłatnie otrzymać. Oczywiście zapraszamy z najmłodszymi, ponieważ na miejscu będą gry i zabawy. Więcej informacji na temat pozostałych spotkań z książką – już wkrótce! 🙂

Kampanię informacyjna na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji prowadzona jest przy udziale środków finansowych PFRON przekazanych Gminie Wrocław, których dysponentem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – www.mops.wroclaw.pl