Kochani, waszej uwadze polecamy piękny i ciekawy wrocławski projekt, jakim jest Mozaika Nadodrza.

Utworzono ją  w ramach projektu, do którego Wrocławska Rewitalizacja zaprosiła mieszkańców Nadodrza i wszystkie organizacje związane z tą dzielnicą. Pod opieką nadodrzańskich artystów ceramików odbyły się warsztaty, podczas których każdy z uczestników zaprojektował i wykonał własny, niepowtarzalny kafel.  Wszystkie kafle ułożone w unikatową mozaikę w kształcie serca, zostały zamontowane na elewacji kamienicy Rydygiera 43 (w podwórzu, przy Nadodrzańskim Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Paulińska 4), a uroczyste odsłonięcie odbyło się wczoraj.

W ten sposób każdy kto wziął udział w warsztatach, zostawił oryginalny i trwały ślad w przestrzeni osiedla.

Nasze Stowarzyszenie ma również swój kafel – zobaczcie na zdjęciach.

Zapraszamy wszystkich, którzy odwiedzą Wrocław lub dzielnicę Nadodrze, do przespacerowania się w stronę mozaiki.