Poradnik - Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą - okładka

W tym roku powracamy z naszym zeszłorocznym informatorem Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą. Nakład poradnika mógł zostać w tym roku dodrukowany dzięki finansowaniu ze środków PFRON i rozdystrybuowany do placówek i poradni onkologicznych.

Nasz poradnik cieszył się dużym zainteresowaniem z Waszej strony i pozytywnymi ocenami. Staraliśmy się, aby zarówno dobór tematów, jak i sposób ich przedstawienia, był jak najbardziej pomocny, zrozumiały i interesujący. I chyba udało nam się osiągnąć założony cel.

Poradnik - Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą - Psycholog

W tym celu ponawiamy dodruk poradnika, jak również przypominamy, że jest dostępny bezpłatnie online na naszej stronie. Jeśli więc interesuje Was tematyka walki ze zmęczeniem w trakcie leczenia onkologicznego przy pomocy fizjoterapii, dietetyki i psychologii, lub też chcecie pomóc komuś bliskiemu w takiej walce – zachęcamy do korzystania, czytania i udostępniania linków poniżej.

FIZJOTERAPIA KONTRA ZMĘCZENIE CHOROBĄ

PORADNIK DLA OSÓB KTÓRYCH NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ JEST SKUTKIEM PRZEWLEKŁYCH CHORÓB I DŁUGOTRWAŁEGO LECZENIA WYWOŁUJĄCYCH UCZUCIE ZMĘCZENIA

Spis treści

Wstęp – Maria Piworowicz

Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą – dr Roman Hawro

Psychologiczna pomoc chorym doświadczającym zmęczenia rakiem – Edyta Zierkiewicz

Dieta po chorobie nowotworowej – Małgorzata Gajewczyk

Polski superfood: kiszonki – Joanna Komorowska

Piramida żywieniowa dla pacjentów onkologicznych – AURA & Stowarzyszenie Różowe Okulary

Jeśli podoba Ci się treść naszego poradnika, albo po prostu chcesz nam coś na jego temat powiedzieć – zapraszamy do wypełnienia dedykowanej ankiety oceny informatora.

Poradnik - Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą - Ćwiczenia

Poradnik został wydany w ramach projektu Fizjoterapia kontra zmęczenie chorobą dofinansowanego ze środków PFRON.

Logo PFRON i Stowarzyszenie Różowe Okulary