Mimo pandemii Covid-19 staraliśmy się organizować zajęcia i warsztaty w naszym Stowarzyszeniu stacjonarnie – z zachowaniem wszelkich wskazań bezpieczeństwa i respektowaniem obostrzeń, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi członkowie i osoby, które spotykają się na naszych zajęciach są w grupie szczególnego ryzyka. Oczywiście nie wszyscy mogli brać w nich udział, właśnie z tego względu. Troska o zdrowie naszych przyjaciół jest dla nas w dzisiejszym czasie priorytetem, dlatego w ramach projektu Razem pokonamy raka przygotowaliśmy również serię filmów instruktażowych z ćwiczeniami, które można wykonać w domu.

Filmy znajdują się na naszej stronie Ćwicz razem z nami z domu i dzielą się na trzy rodzaje aktywności: gimnastyka kinezjologiczna, ćwiczenia izometryczne i relaksacja z wykorzystaniem wizualizacji oraz ćwiczeń oddechowych. Całość znajdziecie również w playlistach na naszym kanale YouTube – zasubskrybujcie go, aby widzieć kolejne ćwiczenia zaraz po ich publikacji.

Wskakujcie więc w wygodne ciuchy, zorganizujcie sobie krzesło i trochę przestrzeni dookoła siebie – i zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!

Filmy powstały w ramach projektu Razem pokonamy raka, którego realizacja była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON będących w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.