11 grudnia 2021 roku upłynął w naszym Stowarzyszeniu pod hasłem obchodów 10-lecia naszej działalności. Tak, to już 10 lat naszych wspólnych działań, radości i smutków, naszych zajęć, warsztatów, wyjazdów i spotkań. Bardzo wiele się przez ten czas zmieniło, zarówno jeśli chodzi o skład, jak i zakres działania. Najważniejsze jest, że wciąż jesteśmy razem i robimy dla siebie dużo dobrego. Oby tak dalej 🙂

To był cudowny dzień i wieczór! W trakcie obchodów nie brakowało wzruszających chwil, gdy wspominaliśmy ubiegłe lata. Pani Prezes przeczytała podsumowanie dotychczasowej działalności, a było tego bardzo dużo, bo w ciągu tych wszystkich lat zrealizowaliśmy bardzo dużo różnorodnych projektów, zarówno lokalnych, jak i wyjazdowych. Na obchodach nie mogło zabraknąć wspomnień – z radością oglądaliśmy kroniki i albumy ze starymi zdjęciami. Wspomniałyśmy również koleżanki, które od nas odeszły z powodu choroby i zawsze będą w naszej pamięci jako wspaniałe osoby i towarzyszki wspólnych działań. Oczywiście nie obyło się bez podziękowań za dotychczasową działalność i życzeń na następne lata owocne w różne działania. Przy takiej okazji musiał być oczywiście tort (najpyszniejszy na świecie ) i szampan. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu z nami byli i bardzo żałujemy, że nie wszystkie członkinie Stowarzyszenia mogły dojechać. Jednocześnie dziękujemy również wszystkim, którzy nas wspierają, którzy z nami są, którzy biorą udział w naszych przedsięwzięciach zarówno od strony organizacyjnej, jak i uczestniczącej. Dziękujemy, że jesteście, bo bez Was to nie miałoby sensu! Życzymy sobie kolejnych 10 lat razem, w zdrowiu i szczęściu, abyśmy mogli rozwijać swoje pasje, talenty i umiejętności oraz pomagać sobie nawzajem żyć normalnie, mimo choroby. Dziękujemy!