W imieniu kampanii Rak Jelita Polska serdecznie zapraszamy i polecamy wydarzenie:

kampania-rak-jelita

18 czerwca 2016 rozegrana zostanie 5. edycja Turnieju golfowego o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika – Marshall’s Trophy Business Affair, na polu golfowym First Warsaw Golf w Rajszewie k/ Warszawy.

W tym roku Turniej połączony jest z akcją charytatywną Rak Jelita Polska Charity Golf Day, włączając się tym samym w Stołeczno-Mazowiecką Koalicję budowania świadomości raka jelita. W ramach akcji podczas Turnieju zostanie zorganizowana bezpłatna Akademia Golfa dla początkujących. Warunkiem udziału jest jedynie rejestracja do Akademii bezpośrednio w klubie golfowym. Jak co roku Patronat nad Turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Turniej Marszałkowski to cykliczne wydarzenie organizowane od 2012 roku. Założeniem jest integracja środowiska golfowego z województwa mazowieckiego i nie tylko oraz wyłonienie najlepszych graczy. Turniej Marszałkowski to przede wszystkim wydarzenie biznesowo-golfowe, będące częścią posiadającego kilkunastoletnią tradycję autorskiego programu Polish Golf, skupiającego golfistów z całej Polski i z zagranicy. Turniej kierowany jest do grupy biznesowej. Skupia wokół siebie kadrę kierowniczą, dyrektorów generalnych, prezesów, członków zarządu, jak również osoby znane i VIP-y, aktorów i sportowców, przedstawicieli mediów, przedstawicieli biznesu i polityków. W Turnieju biorą udział golfiści amatorzy, a system rozgrywek dopasowany jest do zróżnicowanych umiejętności poszczególnych graczy.

Rak Jelita Polska jest ogólnopolską kampanią społeczną budowania świadomości raka jelita, w którą włączony jest program Polish Golf. Jej celem jest zwrócenie uwagi na wagę wczesnego wykrywania tego rodzaju nowotworu, które skutkować będzie lepszymi wynikami w leczeniu i zmniejszeniem przypadków śmierci oraz cierpienia pacjentów powodowanych przez tę chorobę. Więcej o programie Rak Jelita Polska na stronie www.rakjelita.pl.

Więcej informacji na stronach www.rakjelita.pl i www.polishgolf.pl.