Serdecznie zapraszamy na dwie wycieczki, które organizujemy początkiem października.

Dzielnica Czterech Wyznań – 8.10.2016, sobota

Wrocław to niesamowite miejsce spotkań i dialogu – także religijnego. Słynną Dzielnicę Czterech Wyznań będziemy zwiedzać 8 października (sobota), a na trasie wycieczki znajdują się wszystkie cztery świątynie. Spacer poprowadzi przewodnik, który opowie o historycznej i legendarnej stronie tej części Wrocławia, a także pokaże nam najpiękniejsze zakątki, o których istnieniu do tej pory nie wiedzieliśmy. Wycieczka skierowana jest zarówno do mieszkańców Wrocławia, jak i jego okolic, którzy mają chęć spędzić z nami miło czas i zobaczyć coś nowego.
Spacer potrwa około 3,5 godziny, a w międzyczasie zaplanowaliśmy przerwę na wspólną kawę. Udział jest bezpłatny, a zapisy przyjmujemy mailowo lub telefonicznie pod nr 505-031-043. Godzinę zbiórki podamy w późniejszym czasie na naszym Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

http://dzielnica4wyznan.info.pl/wp-content/uploads/2015/08/wspieraj%C4%85cy-logo_kwadrat.jpg

Szynobusem do Trzebnicy – 2.10.2016, niedziela

Dla amatorów nietypowych środków komunikacji, zaplanowaliśmy wyprawę szynobusem do Trzebnicy. Ruszamy z Dworca Nadodrze (Wrocław) o godzinie 8:17 i przed 9:00 będziemy już w Trzebnicy. Zaplanowany jest spacer po Lasku Bukowym, który będzie olśniewał już kolorami jesieni. Prócz tego wybierzemy się także do Bazyliki i Klasztoru Sióstr Boromeuszek, które zwiedzimy wraz z przewodnikiem. Dla chętnych będzie czas na uczestnictwo w mszy świętej.
Powrót zaplanowany jest na 16:43 (na Dworcu Nadodrze znajdziemy się o godz. 17:18). Udział w wycieczce jest bezpłatny, a zapisy przyjmujemy mailowo lub telefonicznie pod nr 505-031-043.

http://s10.flog.pl/media/foto/9496458_w-lesie-bukowym.jpg