Przez wakacje wyjeżdżaliśmy na urlop, pływaliśmy pontonem i cieszyliśmy się słońcem, ale kończy się wrzesień i czas wrócić na nasze zajęcia. Zaktualizowany harmonogram dostępny w zakładce Grafik zajęć, a poniżej kilka informacji dodatkowych.

Nasze grupowe spotkania z psychologiem Marzeną Gmiterek startują od 21 września, czyli najbliższej środy. Będziemy spotykać się co środę w godzinach 17:00 – 19:00 w naszej siedzibie przy ul. Paulińskiej 4, Wrocław.

Od 28 września zapraszamy serdecznie na jogę prowadzoną przez Magdalenę Karciarz. Magda wróciła już do formy i będziemy się z nią spotykać w każdą środę o 16:00 na godzinną praktykę i relaksację. Namaste!

Od 12 września rozpoczęliśmy już nasz stały cykl warsztatów rękodzielniczych. Tym razem rozwijamy swoje umiejętności ceramiczne i co tydzień w poniedziałki spotykamy się w pracowni ceramiki Piecownia przy ul. Łokietka (Nadodrze). W związku z tym, że zajęcia nie odbywają się w naszej siedzibie i chcielibyśmy, aby każdy miał dla siebie wystarczającą przestrzeń do kreatywnej pracy, niezbędne są zapisy. Jeśli chcecie wziąć udział w zajęciach, zapraszamy do kontaktu pod nr. 505-031-041. Wpisowe to tylko 10 zł, a do własnej dyspozycji mamy różnorodne materiały i pomoc wspaniałej artystki.

Wyjątkowo, 28 października spotkamy się na zajęciach z rękodzieła w poniedziałek i to w naszej siedzibie na ul. Paulińskiej 4. Serdecznie zapraszamy!


 

P1300012