Kochani,
chcemy Wam życzyć, aby te Święta były dobrym momentem do zatrzymania się i odetchnięcia naprawdę głęboko, do zamknięcia na chwilę oczu i zastanowienia się nad tym, co jest dla Was najważniejsze.
Chcemy, abyście zapomnieli o tym, że nie wszystko układa się idealnie, że w piekarniku pali się sernik, że trzeba jeszcze umyć okna. Zapomnijcie o tym, że coś musicie, że trzeba, że powinniście – zamknijcie oczy i skupcie się na sobie, bo to może być ostatnia chwila w tym roku, żeby posłuchać siebie.
Jak się czujecie? Co mówi Wasze ciało? Czy macie wystarczająco dużo ruchu, odpoczynku, snu? Czy dobrze się odżywiacie? Kiedy ostatni raz robiliście badania?
Chcemy, żebyście znaleźli chwilę na to, aby zadać sobie te pytania i aby na nie odpowiedzieć – po to, abyście w Nowy Rok weszli z nową świadomością własnego ciała i zdrowia. Postanowienia noworoczne? Dlaczego nie. My postanawiamy badać się i robić to, co będzie dla nas zdrowe – nawet, jeśli oznacza to, że niektóre rzeczy pozwolimy sobie odpuścić, a niektórych nawyków z trudem się pozbędziemy.
Życzymy Wam, żeby te Święta były dla Was wyjątkowe i pełne ciepła oraz czasu, Waszego czasu.
Życzymy Wam także, aby nadchodzący rok był dla Was najlepszy.
Wesołych Świąt
!


swiateczna2016_prostokat