KOCHANI‼️ kolejny fantastyczny wyjazd przed nami
Dla kogo? Dla osób wspierających osoby chore onkologicznie oraz inne osoby z niepełnosprawnością.
Gdzie? W pięknym uzdrowiskowym mieście Duszniki Zdrój
Kiedy? W terminie od 22 – 25 listopada 2018 roku
fb_1200x900_duszniki
W programie warsztatów:
Spacer z przewodnikiem po Dusznikach Zdrój połączony z próbą intuicyjnej identyfikacji barier architektoniczno-urbanistycznych występujących na trasie spaceru.
Rozgrywki gier planszowych opracowanych przez nasze Stowarzyszenie, pt. Droga do domu i Droga do domu II. Gry oprócz funkcji rozrywkowej i możliwości rywalizacji, przybliżają problemy osób z dysfunkcją narządu ruchu oraz narządu wzroku. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe
Przekazanie pakietu informacji społeczno-prawnych o sytuacji prawnej osób niepełnosprawnych, możliwościach uzyskania pomocy rzeczowej, bądź finansowej na konkretne potrzeby. Możliwe formy i kierunki integracji osób niepełnosprawnych w najbliższym środowisku i społeczności lokalnej.
Szkolenie z zakresu udzielania PIERWSZEJ POMOCY – część teoretyczna oraz praktyczna z ćwiczeniami na fantomach.
Warsztaty z dietetykiem – wpływ właściwego odżywiania na stan zdrowia – część ogólna oraz konsultacje indywidualne.
Zajęcia z psychologiem – warsztaty ogólne, także o potrzebie rehabilitacji społecznej oraz indywidualne konsultacje problemów zgłaszanych przez uczestników.
 
Zapisy telefonicznie pod nr ☎️ 505-031-043 ☎️
Komu w drogę, temu Różowe Okulary!
 
Warsztaty odbędą się w ramach projektu Wspieram i pomagam profesjonalnie, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
 
#warsztaty #pacjent #onkologia #wsparcie Miasto Duszniki-Zdrój Duszniki-Zdrój (Duszniki Zdrój) #WspieramPacjentaOnkologicznego #WspieramOsobęNiepełnosprawną #MimoChorobyŻyjNormalnie #WspieramiPomagamProfesjonalnie #Movember #DrogaDoDomu #NieMaBarier #KursPierwszejPomocy #RóżoweOkulary