Informator Mimo choroby żyj normalnie Różowe Okulary Wrocław

Kochani, zakończyliśmy zbieranie funduszy na dodruk naszego informatora Mimo choroby żyj normalnie, który ukazał się nakładem 7500 egzemplarzy i został już rozesłany do 250 placówek medycznych na terenie całej Polski. Dzięki temu pacjenci i pacjentki będą mogli bezpłatnie korzystać z zawartych w nim porad, szukać odpowiedzi na swoje pytania i dowiedzieć się być może czegoś więcej na tematy związane nie tylko z onkologią – ale również odżywianiem, dobrym wyglądem, rehabilitacją czy zagadnieniami prawnymi.

Chcielibyśmy tym samym z całego serca podziękować wszystkim osobom i firmom, które wsparły nas finansowo na ten cel – zarówno korzystając z założonej przez nas Zrzutki, jak i wpłacając darowiznę bezpośrednio na nasze konto. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że pomagacie nam pomagać.

Projekt reedycji informatora Mimo choroby żyj normalnie był również współfinansowany ze środków PFRON.

Tegoroczna edycja informatora Mimo choroby żyj normalnie, jest również dostępna online, dlatego zapraszamy serdecznie do lektury. W tym roku porozmawiamy również o tzw. superfood – czyli dobroczynnemu wpływie kiszonek na nasze zdrowie, a także poruszymy dość trudny temat wypadania włosów w trakcie chemioterapii i czy jest to konieczne?