Oba turnusy naszych warsztatów wyjazdowych Odkryjmy siebie na nowo na Wyspie Sobieszewskiej są już zakończone. Dopisała nam wspaniała pogoda, która pozwoliła nam cieszyć się słońcem podczas licznych spacerów po okolicznych lasach, a także podczas wycieczek w trakcie których zwiedzaliśmy Wyspę oraz przepiękny Gdańsk.

Piękne otoczenie pozwoliło nam się wyciszyć i zrelaksować, a także nabrać nowej energii na udział w warsztatach – Oswoić lęk oraz Zarządzanie sobą. Oba bloki spotkań wniosły bardzo dużo nowych doświadczeń, a prowadzące przekazały nam mnóstwo informacji w angażujący i aktywny sposób. Wiemy to od uczestników naszych warsztatów, którzy zostawiają nam dużo pozytywnych i ciepłych komentarzy na naszym profilu na Facebooku.

Za poprowadzenie warsztatów bardzo dziękujemy Marzenie Gmiterek – naszej ulubionej Pani Psycholog, która jak nikt potrafi słuchać i rozmawiać, a także trenerce Annie Brzosko, która rozbudziła w nas nowe chęci do działania i motywację do odkrywania swoich talentów.

Dziękujemy też przede wszystkim uczestnikom naszych warsztatów, którzy dopisali i zarażali wszystkich wokół siebie radością, dobrą energią oraz szerokimi uśmiechami. Mamy nadzieję, że każdy bawił się wspaniale, że wszyscy wypoczęliśmy w tych pięknych okolicznościach przyrody, a także że wróciliśmy do domów bogatsi o wiedzę i doświadczenia, które pomogą nam odkrywać siebie na nowo.

PFRON

Warsztaty były współfinansowane ze środków finansowych PFRON.