W dalszym ciągu działamy aktywnie i zapraszamy na organizowane przez nas warsztaty rękodzieła, a także na relaksacyjne zajęcia jogi dla pacjentów onkologicznych oraz do skorzystania z psychoonkologicznego poradnictwa, które prowadzi psycholożka Marzena Gmiterek. Wszystkie zajęcia organizujemy w ramach projektu Razem pokonamy raka, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.

Poradnictwo psychologiczne

Zapraszamy pacjentów onkologicznych i ich bliskich na bezpłatne porady psychologiczne, prowadzone przez psycholożkę z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, Marzenę Gmiterek. Na konsultację należy zapisać się telefonicznie pod numerem: 790 748 995. Psycholog wysłucha, pomoże przetrwać trudny okres leczenia i rehabilitacji, odpowie na trudne pytania i wesprze w ciężkich chwilach.

Joga dla pacjentów onkologicznych

W ramach projektu Razem pokonamy raka w każdy poniedziałek o godzinie 16:00 odbywają się zajęcia z jogi przeznaczonej dla pacjentów onkologicznych. Zajęcia służą relaksacji, pracy nad ruchomością kończyn i kręgosłupa, pracy z oddechem oraz polepszeniu samopoczucia. Joga w naszym Stowarzyszeniu odbywa się od lat z korzyścią dla uczestników, a podczas zajęć uwzględniane są wszelkie ograniczenia fizyczne osób biorących udział w zajęciach.

Zapraszamy w poniedziałki o 16:00 do lokalu przy ul. Paulińskiej 4. Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 505 031 043.

Warsztaty rękodzieła

W czwartki w godzinach 16:00 – 19:00 w siedzibie naszego Stowarzyszenia przy ul. Paulińskiej 4 odbywają się warsztaty rękodzieła, których tematykę uzgadniamy na bieżąco z uczestnikami spotkań. Do tej pory odbyły się m.in. warsztaty florystyczne, artystyczne, biżuteryjne, filcowania, ceramiczne, wyplatania makram i łapaczy snów, dekoracji kwiatowych, gotowania oraz kiszenia i wiele, wiele innych! Jeśli więc lubisz spędzać kreatywnie czas w doborowym i wesołym towarzystwie, szukasz nowego hobby lub po prostu lubisz pracować w grupie sympatycznych osób, to zapraszamy na nasze zajęcia. Zdjęcia i filmiki z naszych warsztatów możesz znaleźć na naszym Facebooku.

Zapraszamy w czwartki w godzinach 16:00 – 19:00 do lokalu przy ul. Paulińskiej 4. Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 505 031 043.

Wszystkie zajęcia odbywają się w ramach projektu Razem pokonamy raka, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.