Nasze Dni Piękności, organizowane dla pacjentek onkologicznych na początku grudnia, są już coroczną tradycją. Spotykamy się wspólnie w jeden weekend i poddajemy się zabiegom fryzjerskim oraz kosmetycznym, wspólnie relaksujemy, odmieniamy swój wygląd, rozmawiamy i dbamy o szerokie uśmiechy uczestników. W tym roku, mimo wszystko, również zaplanowaliśmy takie wydarzenie.

Pomimo obostrzeń 12 i 13 grudnia odbędą się bardzo oczekiwane spotkania, podczas których uczestniczki projektu przechodzą metamorfozy. To dla nas bardzo ważny moment – ponieważ wtedy pośród słabości widać kobiecą siłę, pośród choroby widać wolę walki o siebie, radosne zaskoczenie odkrywaniem swojego piękna. Chcemy pomóc kobietom, które skupione tak bardzo na walce o swoje zdrowie i życie, zapominają o swojej kobiecości, zapominają że mają prawo być piękne i czuć się dobrze.

W ten grudniowy weekend spotykamy się jak zawsze w Studio Make-up Lima przy ulicy Tadeusza Kościuszki 76 b we Wrocławiu, gdzie spędzimy wspaniały czas w towarzystwie utalentowanej i kreatywnej ekipy specjalistów Pani Lili Schneider. Zobaczcie jak nasze Dni Piękności wyglądały w zeszłym roku:

Dni Piękności odbędą się w ramach projektu Razem pokonamy raka, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.