plakat_onkoprzestrzeń_warsztaty 2019_NEW
Kochani, chcielibyśmy przekazać informację, że trwa rekrutacja do drugiej edycji warsztatów w ramach projektu Onkoprzestrzeń Kreatywna. Tym razem w Sierakowie Wielkopolskim odbędą się 4 warsztaty:
  • trening mindfulness,
  • warsztat fotografii,
  • języka filmowego
  • oraz emisji głosu i działań kreatywnych.
Zapraszamy pacjentów onkologicznych, ich bliskich, wolontariuszy i terapeutów do uczestnictwa w zajęciach. W warsztatach mogą brać udział osoby w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności. Szczególnie zachęcamy osoby młode, aktywne zawodowo.
Jednocześnie przypominamy, że każdy może wziąć udział tylko w jednym z warsztatów w ramach projektu Onkoprzestrzeń kreatywna (dotyczy to całego okresu trwania projektu, tj. od 1 maja 2018 r. do 31 grudnia 2019 r.). Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego na stronie – kliknij PRZEJDŹ
W razie wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt mailowy ewa@pkopo.pl bądź telefoniczny 22 428 36 31. Warsztaty są bezpłatne. Organizatorzy zapewniają dojazd autokarem z Poznania do hotelu w Sierakowie. Zajęcia odbywają się w malowniczej miejscowości w hotelu zlokalizowanym w niedużej odległości od jeziora.
Warsztaty są organizowane przez Polską Koalicję Pacjentów Onkologicznych i uprzejmie prosimy, aby kierować szczegółowe zapytania pod adres organizacji:
Serdecznie polecamy!