Członkinie naszego Stowarzyszenia bardzo chętnie uczestniczą, jako modelki, w szkoleniach dla brafitterek, które są prowadzone przez firmę Amoena Polska. Tym razem wzięły udział w profesjonalnych szkoleniach w #Chorzów, gdzie brafitterki z tamtego rejonu uczyły się jak profesjonalnie dobierać bieliznę dla pacjentek po mastektomii częściowej. Kobiety po takim zabiegu wiedzą, że dobór właściwej wkładki i odpowiedniego biustonosza jest bardzo ważny 🎗 Cieszymy się, że nasze przedstawicielki mogły pomóc w tym szkoleniu ❤️ Problem z kupieniem ładnego biustonosza dla kobiet po mastektomii jest powszechnie znany. Ponownie przekonaliśmy się, że firma AMOENA wychodzi na przeciw pacjentkom onkologicznym. W każdej kolejnej kolekcji tej firmy każda pacjentka znajdzie biustonosz dla siebie, który będzie nie tylko spełniał wszystkie wymogi potrzebne do odpowiedniego ułożenia wkładki, ale będzie też piękny i seksowny 🥰

Bardzo dziękujemy Reni Bieszczad i Edycie Chudzik ❤️
Zapraszamy na stronę firmy #AMOENA 👉www.amoena.com/pl/