Kolejny raz pacjentki onkologiczne uczestniczyły w  Dniach Piękności organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Odbyły się one w ramach projektu „Razem pokonamy raka”, który był współfinansowany ze środków PFRON przekazanych do Gminy Wrocław.

wroclaw_logo

PFRON_wersja_podstawowa_RGB-01

 

 

 

Dziękujemy wszystkim pacjentkom onkologicznym, które zaufały naszym specjalistom i poddały się metamorfozom.

Najszczersze podziękowania składamy również:

  • Pani Lidii Schneder, właścicielce Studia Lima przy ul. Kościuszki, która ponownie gościła nas w swoim salonie (strona Studio Lima)
  • Pani Agacie Orlita, przedstawicielce firmy Mary Kay, która wraz ze swoimi współpracownicami robiła przepiękne makijaże i zdradzała tajniki prawidłowo wykonanej pielęgnacji rąk i twarzy (strona Mary Kay)
  • oraz Pani Aleksandrze Klich, Izabelii  Dróżdż, Marcie Wolny i Panu Abdalla Rabie MoussaHasan za udział i pełne zaangażowanie, które sprawiło, że metamorfozy były takie udane i że po raz kolejny wszystkie pacjentki mogły poczuć się fantastycznie.

Upominki dla pacjentek onkologicznych ufundowała firma Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

Zobaczcie naszą fotorelację z wydarzenia: