Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań 😊 W tym roku w naszym stowarzyszeniu działo się bardzo wiele. Realizowaliśmy m.in. warsztaty wyjazdowe do Miasto Duszniki-Zdrój dla wolontariuszy i dla osób wspierających osoby niepełnosprawne. Podczas warsztatów uczestnicy brali udział w wykładach psychologicznych i dietetycznych, a także w szkoleniu z pierwszej pomocy, z którego uzyskali certyfikat. Odbył się też spacer po Dusznikach Zdrój z przewodnikiem, podczas którego zwracano uwagę na bariery architektoniczne występujące w mieście – a także wymyślaliśmy, jak można ich uniknąć. Ciekawą formą spędzania wolnego czasu był także turniej gier planszowych 😁

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Wspieram i pomagam profesjonalnie”, który był współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

loga