Nieuchronnie zbliża się koniec roku i nasze działania w tym roku również pomału kończą się – ale bez obaw! Na pewno wystartujemy w 2017 z nową energią i pomysłami.
 
W 2016 roku w naszym Stowarzyszeniu dużo się działo, między innymi w ramach projektu Razem pokonamy raka zorganizowaliśmy kolejne już Dni Piękności dla kobiet. Uczestniczki projektu mogły skorzystać z porad i zabiegów fryzjerek, kosmetyczek, manikiurzystki oraz dietetyczki. Panie poddawały się także stylowym metamorfozom, których efekty były oszałamiające.
 
Dni Piękności odbywały się w salonie Studio Make-up Lima przy ul. Kościuszki 76 B. Bardzo dziękujemy pani Lidii Schneider, właścicielce salonu, która ponownie nas zaprosiła i pomogła w zorganizowaniu całego wydarzenia.
Dziękujemy serdecznie nieustraszonym fryzjerkom: Pani Aleksandrze Klich i Pani Darii Wijas, manicurzystce Pani Ewie Dmochowskiej oraz Panu Abdalla Rabie Moussa Hasan.
Dziękujemy również bardzo serdecznie Pani Agacie Orlita i Pani Dorocie Sak, przedstawicielkom firmy Mary Kay, które przybliżały dziewczynom zalety kosmetyków tej firmy.
Wszystkie wymienione osoby przyczyniły się bardzo do udanych metamorfoz uczestniczek naszego projektu.
 
Była z nami również Pani Małgorzata Gajewczyk, dietetyczka z Akademii Zdrowego Żywienia, która wykonywała uczestniczkom pomiar składu organizmu i udzielała dietetycznych porad. Dziękujemy Pani Małgosiu!
 
Podziękowania należą się również Pani Edycie Chudzik, która uwieczniła nasze wydarzenie na zdjęciach i przygotowała zestawienia zdjęć dziewczyn przed i po metamorfozie (oczekujcie kolejnych postów!).
 
Zorganizowane przez nas Dni Piękności miały bardzo pozytywny wydźwięk. Uczestniczki przebywając razem przez kilka godzin integrowały się, wymieniały się między sobą informacjami i dzieliły swoimi radościami. Stworzyliśmy dla nich warunki do oderwania się od szarej codzienności, do zapomnienia o swoich problemach i skupieniu się przez tych kilka godzin tylko i wyłącznie na sobie…
 
Uczestniczki projektu były obdarowane prezentami, które ufundowała firma Pharmaceris.
 
Projekt był współfinansowany ze środków PFRON, które były w dyspozycji Gminy Wrocław i przekazane do MOPS.
logo2 logotyp_MOPS-wroc