Zapraszamy serdecznie wszystkie Pacjentki onkologiczne na Dni Piękności, które nasze Stowarzyszenie organizuje 9-10 grudnia 2017 (sobota i niedziela).

FB-bg_820x312px_dni-pieknosci

 

Chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie i samopoczuciu, ale nie wiesz co? Brakuje Ci wiary w to, że jesteś piękna i jedyna w swoim rodzaju?
Szykujemy dla Ciebie wspaniałe metamorfozy, w których pomoże Ci fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci – pomogą dobrać odpowiedni kolor, doradzą jak się czesać i malować, a także pomogą odzyskać wiarę w siebie!

W programie:

  • porady i zabiegi fryzjerskie
  • konsultacje i zabiegi kosmetyczne
  • porady z zakresu kreacji wizerunku
  • stylizacja paznokci
  • sesja zdjęciowa „Metamorfozy” każdego uczestnika spotkania, która pokaże efekt przed i po
  • czas na rozmowy, kawę i herbatę, poczęstunek

Wszystkie zabiegi i konsultacje przeprowadzane są przez specjalistów z doświadczeniem, którzy współpracują z nami już kolejny rok z rzędu. Za każdym takim spotkaniem widzimy powalające efekty – dwa dni wystarczą, aby przemienić uczestniczki w świadome swojej urody, uśmiechnięte i silne kobiety. Właśnie dlatego co roku organizujemy dla Was „Dni piękności”, ponieważ wiemy jak bardzo walka z chorobą odstawia na bok dbanie o swój wygląd, makijaż, fryzurę, a co za tym idzie – także wiarę w to, że jest się piękna i można się podobać.

Dołącz do nas, wpadnij na kawę, a przekonamy Cię, że można 🙂

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod nr tel. 505-031-043. Liczba miejsc ograniczona.

Dni Piękności odbędą się jak zawsze w Lima Make-Up Studio na ul. T. Kościuszki 76 B we Wrocławiu. Zapraszamy serdecznie!

Dni Piękności będą zorganizowane w ramach projektu „Razem pokonamy raka”, który jest współfinansowany ze środków PFRON w dyspozycji Gminy Wrocław.

wroclaw_logo

PFRON_wersja_podstawowa_RGB-01