Na początku grudnia mieliśmy okazję bawić się wspaniale na naszych Dniach Piękności, organizowanych w ramach projektu Razem Pokonamy Raka.
Event był niezapomniany, po raz kolejny był to dla nas festiwal kobiecej siły i dobrego samopoczucia, który na długo zostawił w Pacjentkach TĘ MOC ❤️
Każda z nas ma bowiem prawo być piękna, czuć się kobieco i zniewalająco, każda ma prawo o siebie zadbać tak jak chce, ma prawo poświęcać czas dla siebie i swojego wyglądu – bez względu na to, czy jest matką, córką, babcią, ciocią, czy jest w trakcie leczenia, czy już podczas rehabilitacji, a może wygrała walkę z rakiem i wraca do życia – bez względu na wszystko mamy prawo być piękne jak tylko chcemy, bo dbanie o siebie poprawia naszą pewność siebie. A w tak wspaniałym towarzystwie, dodaje również odwagi i… leczy śmiechem!

Każda z nas ma bowiem prawo być piękna, czuć się kobieco i zniewalająco, każda ma prawo o siebie zadbać tak jak chce, ma prawo poświęcać czas dla siebie…

Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację naszych Dni Piękności, a przede wszystkim całej cudownej ekipie specjalistów ze Studio Make- up Lima i Pani Lila Schneider, Agata Orlita Doradca Pielęgnacyjno-Wizażowy Mary Kay, Mary Kay Polska, firmie Pharmaceris za podarunki – jeśli kogoś nie wymieniłyśmy, to również dziękujemy ogromnie. Za poświęcony nam czas, za wsparcie, za nieocenione porady, za mnóstwo uśmiechu i za to, że dzięki Wam mogłyśmy poczuć się jak gwiazdy!

Nasze Dni Piękności odbyły się w ramach projektu Razem pokonamy raka, który jest współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji MOPS we Wrocławiu.